Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy jak dostosować ofertę do potrzeb klienta. Mając szeroki zakres zdolności będący owocem naszej pasji oraz wytrwałej pracy, robimy wszystko, aby zawsze znajdowały one odzwierciedlenie w efektach końcowych wykonywanych przez nas zamówień. Jako fachowcy spotykamy się z różnymi potrzebami klientów, na które jesteśmy jak najbardziej otwarci. Usługi, które proponujemy to przede wszystkim:

  • wykonanie tynków maszynowych gipsowych,
  • wykonanie tynków maszynowych cementowo-wapiennych.

Ze względu na długoletnie doświadczenie zdajemy sobie sprawę, w jak różnorodnych stanach potrafią znajdować się wszelkie budynki, jednak dzięki naszym zdolnościom, będącym również efektem doświadczenia, potrafimy osiągnąć oczekiwany rezultat, zarówno w przypadku pomieszczeń wymagających wykończenia, jak i renowacji. Jako fachowcy zdajemy sobie sprawę, że dobry efekt nie byłby możliwy, bez zastosowania profesjonalnych materiałów, dlatego bazujemy na produktach wyłącznie renomowanych marek, takich jak:

  • KREISEL
  • NIDA
  • ATLAS
  • BAUMIT
  • KNAUF

Kolejnym elementem, na który zwracamy szczególną uwagę jest zastosowanie innowacyjnych maszyn, ponieważ tylko one pozwalają na sprawny przebieg pracy. Ma to dla nas szczególne znaczenie, ponieważ szanujemy czas klienta oraz nie chcemy, aby tryb w jakim wykonujemy zlecenie okazał się dla niego w jakikolwiek sposób uciążliwy. Ponadto nowoczesne maszyny nie tylko usprawniają etapy realizowania zamówienia, ale również umożliwiają profesjonalny efekt końcowy. Jako fachowcy z dużą bazą stałych klientów nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek ‘prowizorki’.
Zarówno profesjonalne materiały, jak i maszyny są elementami, na które nasi klienci po prostu zasługują, już w momencie, kiedy decydują się na naszą usługę, dlatego naszym zadaniem jest zapewnienie im tych elementów przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej ceny. Jako firma długo funkcjonująca na rynku nie możemy pozwolić sobie, aby z regularnym rozwojem oferty nagle zwiększała się także cena usług, dlatego wszyscy nasi klienci mogą liczyć zarówno na fachową usługę, jak i na stosowną cenę.

Obraz malarza Johna Cranch'a pod tytułem "Tynkarz"